Filtrowanie

Cena od - do

Cena od - do

3 lata

 • Warmtec AP Go to oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 6m2, samochodach czy na biurku. Kaseta filtrująca oczyszczacza wyposażona jest w niezbędne filtry (m. in. HEPA H13). W zestawie oprócz standardowego zasilacza do gniazda elektrycznego 230V, dodano zasilacz pozwalający na użytkowanie oczyszczacza w samochodzie.
  199zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP One to biurkowy oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niedużym rozmiarom i cichej pracy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną czystego powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki innowacyjnej technologii Dual-Active Plus, proces filtracji powietrza ma zwiększoną wydajność.
  299zł
  dostępny
  dostępny
 • WARMTEC AP077W to ekonomiczny oczyszczacz powietrza wyposażony we wszystkie niezbędne filtry: wstępny, HEPA H13, węglowy, zimnokatalityczny. Dodatkowo urządzenie posiada jonizator. 5-etapów filtracji skutecznie eliminuje źródła dolegliwości alergików, astmatyków, palaczy oraz oczyszcza powietrze z pyłu PM2,5, który jest głównym składnikiem smogu.
  349zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP168W należy do urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 60m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP168W posiada lampę UV oraz funkcję jonizatora. Wieloetapowy, 7-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.
  1099zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP NEO to wydajne urządzenie idealnie nadające się do pomieszczeń o powierzchni do 100m2. Oczyszczacz ten posiada funkcję jonizacji dzięki której poprawia jakość powietrza. Dwie warstwy filtra HEPA bardzo dobrze oczyszczają powietrze z bakterii, grzybów, cząsteczek PM2,5 oraz innych zanieczyszczeń.
  1699zł 1999zł
  Promocja
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP SKY to nowoczesne urządzenie do oczyszczania powietrza w dużych pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych (do 120m2). Kaseta filtracyjna 360° jest wyposażona we wszystkie niezbędne filtry, które skutecznie wychwytują zanieczyszczenia, zapewniając równomierne oczyszczanie i rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu. Oczyszczacz posiada dotykowy panel sterujący, laserowy czujnik monitorujący poziom zanieczyszczeń, cyfrowy wskaźnik poziomu PM2,5, timer, wskaźnik wymiany filtrów, jonizator.
  2299zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP350W jest oczyszczaczem poprawiającym jakość powietrza w pomieszczeniach do 80m2. Urządzenie to, oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, posiada funkcję jonizatora i nawilżacza. Szczególnie polecany dla alergików, astmatyków, palaczy oraz wszystkich osób uskarżających się na dolegliwości związane ze zjawiskiem smogu.
  2499zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP1000W to bardzo mocny i wydajny oczyszczacz - wydajność przepływu powietrza sięga 1200 m³/h. Oczyszczacz może być stosowany w dużych pomieszczeniach - do 140m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji, oczyszczacz ten posiada funkcję jonizatora i energooszczędne diody UV. W urządzeniu zastosowano innowacyjną technologię podwójnej filtracji Bi-Active Plus, dzięki której proces filtracji przebiega 2-krotnie szybciej w stosunku do klasycznej technologii oczyszczania.
  2499zł
  dostępny
  dostępny