Oczyszczacze

Producent

Cena od - do

Powierzchnia pomieszczenia [m2]

Nawilżanie

Jonizacja

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Producent

Cena od - do

Powierzchnia pomieszczenia [m2]

Nawilżanie

Jonizacja

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Oczyszczacze

 • Warmtec AP Go to oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 6m2, samochodach czy na biurku. Kaseta filtrująca oczyszczacza wyposażona jest w niezbędne filtry (m. in. HEPA H13). W zestawie oprócz standardowego zasilacza do gniazda elektrycznego 230V, dodano zasilacz pozwalający na użytkowanie oczyszczacza w samochodzie.
  199zł
  dostępny
  dostępny
 • Boneco P50 to urządzenie 2 w1 - przenośny oczyszczacz powietrza oraz osobisty dyfuzor zapachów. To idealny produkt do stworzenia przyjemnego i świeżego powietrza w naszym otoczeniu. Najlepiej sprawdzi się podczas podróży samochodem lub do użytku osobistego (np. na biurku).
  219zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP One to biurkowy oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niedużym rozmiarom i cichej pracy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną czystego powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki innowacyjnej technologii Dual-Active Plus, proces filtracji powietrza ma zwiększoną wydajność.
  299zł
  dostępny
  dostępny
 • WARMTEC AP077W to ekonomiczny oczyszczacz powietrza wyposażony we wszystkie niezbędne filtry: wstępny, HEPA H13, węglowy, zimnokatalityczny. Dodatkowo urządzenie posiada jonizator. 5-etapów filtracji skutecznie eliminuje źródła dolegliwości alergików, astmatyków, palaczy oraz oczyszcza powietrze z pyłu PM2,5, który jest głównym składnikiem smogu.
  349zł
  dostępny
  dostępny
 • Boneco P340 to  urządzenie, które zarówno oczyszcza jak i jonizuje powietrze. Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA i filtr węglowy, dzięki czemu usuwa alergeny, pyłki, wirusy, roztocza oraz sierść zwierząt. Urządzenie posiada tryb AUTO, dzięki czemu reguluje strumień powietrza i dostosowuje się do jakości powietrza w pomieszczeniu oraz posiada wskaźnik wymiany filtra.
  799zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP168W należy do urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 60m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP168W posiada lampę UV oraz funkcję jonizatora. Wieloetapowy, 7-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.
  1099zł
  dostępny
  dostępny
 • BONECO W200 to urządzenie, które oczyszcza i jednocześnie nawilża powietrze w pomieszczeniu do 50 m2. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i nie wymaga stosowania dodatkowych filtrów. Czyszczenie poszczególnych części tego urządzenia jest bardzo wygodne, ponieważ można je myć w zmywarce. Urządzenie ma możliwość aplikacji olejków zapachowych.
  1229zł
  dostępny
  dostępny
 • IDEAL AP 15 to najmniejszy oczyszczacz z linii IDEAL AP Classic, który sprawdzi się w pomieszczeniach do 20m2. Posiada filtr wstępny, filtr HEPA oraz plazmowe oczyszczanie powietrza w jednym kompaktowym urządzeniu. Urządzenie to cechuje wysoka energooszczędność i cicha praca a także estetyka wykonania. Posiada możliwość doposażenia w uchwyt do montażu na ścianie.
  1399zł Bestseller
  dostępny
  dostępny
 • IDEAL AP 30 to doskonały wybór dla powierzchni do 45m2. Urządzenie cechuje się bardzo dobrą wydajnością, długą żywotnością filtrów, cichą pracą, niskimi kosztami eksploatacji oraz świetnym stosunkiem jakości do ceny. Oczyszczacz ten wykorzystuje innowacyjną technologię do filtracji powietrza a także cieszy się bardzo dobra jakością i wysoką niezawodnością.
  1599zł Bestseller
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP NEO to wydajne urządzenie idealnie nadające się do pomieszczeń o powierzchni do 100m2. Oczyszczacz ten posiada funkcję jonizacji dzięki której poprawia jakość powietrza. Dwie warstwy filtra HEPA bardzo dobrze oczyszczają powietrze z bakterii, grzybów, cząsteczek PM2,5 oraz innych zanieczyszczeń.
  1699zł 1999zł
  Promocja
  dostępny
  dostępny