Oczyszczacze

Producent

Cena od - do

Powierzchnia pomieszczenia [m2]

Nawilżanie

Jonizacja

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Producent

Cena od - do

Powierzchnia pomieszczenia [m2]

Nawilżanie

Jonizacja

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Oczyszczacze

 • Warmtec AP Go to oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 6m2, samochodach czy na biurku. Kaseta filtrująca oczyszczacza wyposażona jest w niezbędne filtry (m. in. HEPA H13). W zestawie oprócz standardowego zasilacza do gniazda elektrycznego 230V, dodano zasilacz pozwalający na użytkowanie oczyszczacza w samochodzie.
  199zł
  dostępny
  dostępny
 • Boneco P50 to urządzenie 2 w1 - przenośny oczyszczacz powietrza oraz osobisty dyfuzor zapachów. To idealny produkt do stworzenia przyjemnego i świeżego powietrza w naszym otoczeniu. Najlepiej sprawdzi się podczas podróży samochodem lub do użytku osobistego (np. na biurku).
  219zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP One to biurkowy oczyszczacz powietrza, który dzięki swoim niedużym rozmiarom i cichej pracy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną czystego powietrza w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki innowacyjnej technologii Dual-Active Plus, proces filtracji powietrza ma zwiększoną wydajność.
  399zł
  dostępny
  dostępny
 • WARMTEC AP077W to ekonomiczny oczyszczacz powietrza wyposażony we wszystkie niezbędne filtry: wstępny, HEPA H13, węglowy, zimnokatalityczny. Dodatkowo urządzenie posiada jonizator. 5-etapów filtracji skutecznie eliminuje źródła dolegliwości alergików, astmatyków, palaczy oraz oczyszcza powietrze z pyłu PM2,5, który jest głównym składnikiem smogu.
  399zł 599zł
  Promocja
  dostępny
  dostępny
 • Boneco P340 to  urządzenie, które zarówno oczyszcza jak i jonizuje powietrze. Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA i filtr węglowy, dzięki czemu usuwa alergeny, pyłki, wirusy, roztocza oraz sierść zwierząt. Urządzenie posiada tryb AUTO, dzięki czemu reguluje strumień powietrza i dostosowuje się do jakości powietrza w pomieszczeniu oraz posiada wskaźnik wymiany filtra.
  799zł
  dostępny
  dostępny
 • WARMTEC AP200W jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 60m2. Oprócz szeregu filtrów, oczyszczacz ten posiada lampę UV oraz funkcję jonizatora. 7 etapów filtracji powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.
  1099zł
  dostępny
  dostępny
 • BONECO W200 to urządzenie, które oczyszcza i jednocześnie nawilża powietrze w pomieszczeniu do 50 m2. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i nie wymaga stosowania dodatkowych filtrów. Czyszczenie poszczególnych części tego urządzenia jest bardzo wygodne, ponieważ można je myć w zmywarce. Urządzenie ma możliwość aplikacji olejków zapachowych.
  1229zł
  dostępny
  dostępny
 • IDEAL AP 15 to najmniejszy oczyszczacz z linii IDEAL AP Classic, który sprawdzi się w pomieszczeniach do 20m2. Posiada filtr wstępny, filtr HEPA oraz plazmowe oczyszczanie powietrza w jednym kompaktowym urządzeniu. Urządzenie to cechuje wysoka energooszczędność i cicha praca a także estetyka wykonania. Posiada możliwość doposażenia w uchwyt do montażu na ścianie.
  1399zł Bestseller
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP168W należy do urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 60m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP168W posiada lampę UV oraz funkcję jonizatora. Wieloetapowy, 7-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.
  1599zł
  dostępny
  dostępny
 • Warmtec AP NEO to wydajne urządzenie idealnie nadające się do pomieszczeń o powierzchni do 100m2. Oczyszczacz ten posiada funkcję jonizacji dzięki której poprawia jakość powietrza. Dwie warstwy filtra HEPA bardzo dobrze oczyszczają powietrze z bakterii, grzybów, cząsteczek PM2,5 oraz innych zanieczyszczeń.
  1599zł 1999zł
  Promocja
  dostępny
  dostępny